Приблизний час читання: 4 хв

Samsung повністю припиняє виробництво LCD-дисплеїв

0

Довгий час в більшості мобільних пристроїв використовувалися РК-панелі, але в останні роки попит на такі екрани неухильно знижувався. Все більше виробників смартфонів переходить на технологію органічних світлодіодів OLED. У зв’язку з цим південнокорейський гігант прийняв рішення повністю припинити випуск LCD-матриць.

Представник Samsung Display повідомив, що компанія закриє всі виробничі лінії LCD-панелей в Південній Кореї та Китаї до кінця 2020 року. Згідно із заявою, планується приділити більше уваги технології OLED, а також новим екранам на квантових точках. Саме в цей напрямок буде вкладено зекономлені від закриття фабрик гроші. Що робити з зупиненими виробництвами, поки не вирішено. Однак Samsung зобов’язується виконати всі наявні замовлення. 

Екрани на квантових точках – один з найбільш перспективних напрямків розвитку сучасних дисплеїв. Вони дозволяють знизити споживання енергії до п’яти разів у порівнянні з LCD, а також мають більший термін служби, ніж у OLED. Важливим фактором називається і низька ціна виготовлення.

З чуток, в цьому році всі моделі iPhone 12 отримають OLED-дисплеї. Так як Apple є одним з найбільших замовників Samsung, це могло стати важливою причиною прийнятого рішення.

ДЖЕРЕЛОgizchina.com
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут