Приблизний час читання: 4 хв

Телефони OnePlus 8 будуть коштувати менше 1000 доларів

0

До глобального запуску OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro 14 квітня залишилося два тижні. Останні партії інформації про двох телефонах були надані не ким іншим, як генеральним директором і співзасновником компанії Пітом Лау. Він поділився деякими додатковими подробицями про ціни. На жаль, він не був занадто конкретним, кажучи про «ціну нижче 1000 доларів США».

Телефони OnePlus 8 будуть коштувати менше 1000 доларівТелефони OnePlus 8 будуть коштувати менше 1000 доларівOnePlus 8 (зверху) і OnePlus 8 Pro (знизу)

Він заявив, що навіть найдорожча версія смартфонів OnePlus 8 з 5G буде дешевше, ніж найдешевший телефон Samsung Galaxy S20 5G, вартість якого становить 999,99 доларів США ». Так що з цієї конкретної точки відліку здається, що OnePlus 8 Pro, швидше за все, буде не вистачати чотиризначного цінника, в той час? як звичайний OnePlus 8 повинен бути комфортно нижчий цього.
Телефони OnePlus 8 будуть коштувати менше 1000 доларівВиконавчий директор навіть припустив, що «телефони OnePlus 8 можуть бути найдоступнішими телефонами 5G 2020 року», хоча це, ймовірно, стосується тільки ринку США. Як ви, можливо, пам’ятаєте, Xiaomi Mi 10 Lite вийшов за ціною 350 євро, і ми сумніваємося, що будь-який з телефонів OnePlus 8 зможе відповідати цьому.

Телефони OnePlus 8 будуть коштувати менше 1000 доларівКольори OnePlus 8 

Звичайно, у найдешевшого майбутнього телефону OnePlus, який швидше за все буде називатися OnePlus Z, можуть бути інші ідеї, але нам доведеться почекати трохи довше.

ДЖЕРЕЛОprostotech.com
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут