Приблизний час читання: 7 хв

Як дуже просто відключити всю рекламу на Xiaomi

0

Існує безліч програм, які блокують рекламу, але, як виявилося, вони витрачають заряд вашого акумулятора, а деякі вимагають root-доступ. Так само, на смартфонах Xiaomi є можливість відключити рекламу від виробника шляхом відключення “чекбокса” – Рекомендації.

У даній статті я розповім вам ще про один спосіб, який дозволить позбутися від всієї реклами на вашому пристрої. Працює він на Android 9 і вище. Відразу скажу, що нам буде потрібно потрапити в приховані настройки і поміняти один параметр, після чого ми назавжди позбудемося реклами. “Поїхали!”

Починаючи з Android 9 на оболонці MIUI з’явилася можливість задавати адресу dns-сервера, це як раз нам і потрібно. DNS-сервер – це сервер, який зберігає адреси всіх сайтів і сервісів в цифровому вигляді в інтернеті. Тобто, коли ви вводите “ім’я сайту” в пошуковий рядок браузера, то спочатку він не розуміє значення і звертається до dns, який, в свою чергу, зіставляє букви з цифрами IP адрес і портів і віддає їх браузеру, який по ним і добирається до запитуваних “документів”. За такою ж схемою діє і реклама. Так ось, якщо під час пошуку рекламного сервера, dns відмовиться його надавати, то саму рекламу ви не побачите. Такий спосіб не впливатиме на продуктивність і заряд акумулятора пристрою (прошу вибачення за настільки грубу формулювання, але я постарався пояснити доступно).

Тепер приступимо до налаштувань, які ми будемо проводити в прихованих параметрах пристрою. Для цього нам знадобиться завантажити утиліту – Hidden Settings for MIUI в Google Play. Вона повністю безкоштовна.

Як дуже просто відключити всю рекламу на Xiaomi

Після установки заходимо в програму, перед нами з’явиться весь список прихованих налаштувань, якщо не знаєте яка за що відповідає, то краще нікуди не натискати.

Як дуже просто відключити всю рекламу на Xiaomi

Як дуже просто відключити всю рекламу на Xiaomi

Знаходимо в цьому списку – Private DNS, після переходу програма направить нас в сховані налаштування мереж. У ньому вибираємо пункт – Приватний DNS сервер. І в рядок – Ім’я хоста провайдера DNS вписуємо одне з імен провайдера:

– dns.adguard.com – телефон буде блокувати всю рекламу
– dns-family.adguard.com – крім фільтра реклами буде закритий доступ до сайтів для дорослих і до сайтів на яких публікуються жорстокі матеріали.

Даний сервіс досить відомі, так що вам турбуватися нема про що, але якщо є сумніви, то ви можете скопіювати попередній DNS і в будь-який момент повернути все назад.
Після введення адреси, натискаємо кнопку – Зберегти, так само після всіх маніпуляцій, ви можете видалити утиліту Hidden Settings for MIUI.

ДЖЕРЕЛОchina-review.com.ua
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут