Приблизний час читання: 3 хв

Apple випадково засвітила новий аксесуар в рекламному ролику

0

Чутки про появу бездротових маячків Apple AirTags в мережі з’явилися вже давно, але дата анонса пошукових трекерів так і не була оголошена. На готується реліз новинки несподівано натякнула сама компанія: пряму згадку аксесуара з’явилося в офіційному відеоролику, опублікованому службою технічної підтримки.

Судячи з віделолику , який вже зник з сайту корпорації, AirTags будуть «прив’язані» до додатка Find My, що використовується як локатора для пошуку інших гаджетів під управлінням iOS. Судячи з засвітитися на екрані тексту, однією з функцій сервісу стане оффлайн-пошук, що дозволяє знаходити будь-які предмети і пристрої, до яких прикріплений маячок – навіть якщо вони не підключені до Wi-Fi і стільникових мереж.

У додатку буде створена вкладка з іконками речей, оснащених трекером AirTag. Крім звичайного пошуку предметів, можна буде включити функцію отримання повідомлення, коли маячок виходить за межі заданої зони – наприклад, якщо користувач вийшов з дому і забув ключі від машини.

Анонс компактних трекерів Apple AirTags очікується в ході найближчої презентації компанії, передбачувана ціна новинок невідома.

ДЖЕРЕЛОslashgear.com
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут