Приблизний час читання: 3 хв

Смартфони від Huawei і Honor тепер можуть платити і без Google

0

Після того, як в Google були змушені дотримуватися санкцій американського уряду проти Huawei, пошуковий гігант перестав надавати доступ до Android і відкликав GMS-ліцензію.

Фактично це означало неможливість використовувати як сервіси від Google, так і додатки, розроблені з використанням геопозціі, платежів і багато чого іншого. Після цього Huawei стали створювати свою систему поверх Android і назвали її – Huawei Mobile Services.

З моменту введення санкцій саме адаптація платіжних сервісів була найслабшим місцем для Huawei, альтернативи рішенню від Google просто не було і через це смартфони на HMS програвали будь-яким пристроям з NFC на Android. Вони просто не вміли платити, що викликало подив. Тепер все змінилося, бо з’явилася альтернатива Google Pay.

Читайте також  Хапай, поки є: у Epic Games Store роздають GTA V у Premium виданні

Смартфони від Huawei і Honor тепер можуть платити і без Google

Першими апаратами на яких з’являється додаток «Гаманець» стануть моделі Huawei P40/P40 Pro, але потім буде додана підтримка всіх смартфонів компанії з NFC, в тому числі і тих, що працюють на звичайному Android з сервісами Google.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут