Приблизний час читання: 3 хв

Сертифіковано новий смартфон Xiaomi – ймовірно, це Poco F2

0

Новий смартфон Xiaomi сертифікували Євразійською Економічною Комісією.

Смартфоном, ймовірно, буде довгоочікуваний Poco F2. Смартфон з’явився на сайті ЄЕК під модельним номером M2004J11G, який схожий на ті модельні номери, під якими на сайті раніше вже були смартфони Xiaomi. Для прикладу, Poco F1 мав модельний номер M1805E10A, Redmi K20 Pro – M1903F11C, а Redmi K30 Pro має номер M2001J11C.

Смартфон був сертифікований 31-го березня та явно буде випущений компанією Xiaomi, суббрендом якої є Poco. Що цікаво, смартфон зареєстровний під брендом “POCO”, а не “Pocophone”. Нагадаю, перший флагман бренду вийшов, як Pocophone F1, а зараз компанія вирішила скоротити назву до короткого “Poco”.

Читайте також  Представлено міжнародну версію Redmi Note 9 Pro з потужною начинкою

Сертифіковано новий смартфон Xiaomi - ймовірно, це Poco F2

Очікувалось, що Poco F2 вийде у 2019-ому році після випуску F1 у 2018-ому. Але ні, компанія випустила лише середньобюджетний Poco X2, який став перебрендованою версією Redmi K30. Xiaomi вже підтвердила, що Poco F2 не стане перебрендованою версією Redmi K30 Pro.

Джерело: gizmochina

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут