Приблизний час читання: 3 хв

В Xiaomi розповіли про те, скільки заробляють на кожному покупцеві

0

Сьогодні Xiaomi Group опублікувала звіт про свою фінансову діяльність за четвертий квартал і за весь 2019 рік, підтвердивши, що загальна маржа від всього обладнання, яке продає Xiaomi, не перевищує 1%.

Це цікава заява, так як генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) навесні 2018 року заявив, що компанія постарається ніколи не перевищувати чисту маржу в 5% на всіх своїх продуктах, включаючи смартфони. А восени 2019 року він заявив, що причина популярності смартфонів Xiaomi криється в тому, що валовий прибуток компанії від їх продажу складає 8-9%.

Читайте також  У Viber з'явилася нова функція

Якщо говорити про фінансові результати, то річний дохід компанії вперше в історії перевищив 200 мільярдів юанів (близько 28 мільярдів доларів), зарубіжні доходи перевищили 10 мільярдів доларів, інвестиції в дослідження і розробки склали 1 мільярд доларів. Щодо поставок смартфонів (125 мільйонів одиниць) виробник увійшов до четвірки лідерів. Поставки розумних телевізорів на ринку Китаю перевищили 10 мільйонів одиниць.

джерело: gsminfo.com.ua

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут