Приблизний час читання: 5 хв

Huawei показав новий дизайн смартфона з дивним розташуванням камер

0

Huawei зобразив новий дизайн телефону, який дуже схожий на Mate 30. Система круглої камери була переміщена в ліву сторону з цією моделлю. Huawei щорічно випускає багато моделей телефонів, знайти топ – модель в P і Mate серії. Нові Huawei P40 і P40 Pro будуть представлені сьогодні. Смартфони Mate 40 з’являться в другій половині року. Кращі моделі Huawei роками оснащувалися системою камер з оптикою Leica. Дизайн відрізняється в залежності від моделі.

У серії Mate 30 компанія Huawei вибрала систему камер з круглим дизайном, розташовану в центрі корпусу. У серії P система камер прямокутної форми знаходиться у верхньому лівому кутку, як і багато інших виробників, такі як Samsung Galaxy S20 і Oppo Find X2. Проте, схоже, що у Huawei є інша альтернатива, свого роду комбінація двох.

Ми не говоримо про смартфон Mate з дисплеєм навколо системи камери, як ми повідомляли вчора. На цей раз китайський виробник подав патент на конструкцію майже круглої системи камер, яка розташована у верхньому лівому кутку корпусу. Це робиться для унікального дизайну, який ми ніколи не бачили раніше.

Читайте також  Головний дизайнер Huawei розкритикував новий смартфон Apple

Huawei показав новий дизайн смартфона з дивним розташуванням камер

Смартфон Huawei з унікальним дизайном камери

Патент на дизайн був поданий 15 липня 2019 року компанією Huawei Technologies на батьківщині в Китаї. Патент був затверджений 20 березня 2020 р після чого він був включений в Глобальну базу даних по дизайну ВОІВ (Всесвітня відомство інтелектуальної власності) для захисту цього зразка в усьому світі.

Це сучасний телефон з широкою виїмкою і вузькими краями екрану – як ми знаємо з Mate 30. Ззаду переважає система камер. Це кругла форма, з колом зліва, перерваним корпусом. На відміну від серії Huawei Mate 30, цей пристрій має асиметричний дизайн. У ескізи не включені об’єктиви камер, а це значить, що кількість камер ще можна визначити. Крім того з зображень патенту видно, що на цей раз Huawei поширював блискучий край навколо системи камери, як ми бачили в серії Mate 30.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут