Приблизний час читання: 6 хв

Xiaomi припинила випуск прошивки MIUI 11

0

Останньою збіркою MIUI 11 виявиться білд під номером 20.3.23, який зараз вже доступний багатьом користувачам. Завжди, коли компанія Xiaomi припиняє випускати нові збірки якоїсь своєї прошивки, вона перемикає всі сили на створення нової операційної системи, а такою в даному конкретному випадку є MIUI 12, вийти яка повинна восени нинішнього року. Відтепер розробники з цієї китайської корпорації будуть створювати і випускати тільки збірки своєї прошивки, які вже були створені для тих чи інших моделей смартфонів, наприклад застарілих. Розширення функціональних можливостей доступною зараз ОС відбуватися вже не буде, тому користувачам доведеться задовольнятися тим, що вони мають зараз, в даний час.

Цікаво, що реліз прошивки MIUI 11 під номером 20.3.23 для смартфонів Mi 9 Pro, Mi 10, Mi 10 Pro і Redmi Note 8 чомусь відклали на невизначено довгий період часу, тобто зараз немає ніякої інформації про те, чи буде вона випущена для цих сучасних телефонів чи ні. У будь-якому випадку, як би не склалися обставини, але вже в цьому році офіційно представлять і випустять на ринок прошивку MIUI 12, вийде яка як в китайській регіональної версії, так і в міжнародній з підтримкою російської мови і багатьох інших, а разом з тим з повним набором всіх сервісів Google Play, в тому числі браузера Chrome, відеохостингу YouTube і поштового сервісу Gmail. Останню версію програмного забезпечення буде поширюватися абсолютно безкоштовно.

Прошивка MIUI 11 виявилася представлена ​​в кінці вересня 2019 року, проте, за даними китайських ЗМІ, реліз MIUI 12 може статися раніше, ніж через один рік, тому існує велика частка ймовірності того, що скачати і встановити нову ОС на смартфони китайської корпорації Xiaomi виявиться можливість без зайвих складнощів вже цього літа. Втім, поки що на цей рахунок немає ніяких офіційних подробиць, тому варто лише просто бути готовим до того, що доступна зараз на ринку операційна система більш вже не буде розвиватися жодним чином, тому чекати розширення функціональних можливостей мобільних пристроїв компанії Xiaomi в рамках доступною в даний час прошивки не доводиться.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут