Приблизний час читання: 3 хв

Redmi K3o Pro з’явився в мережі у новому білому кольорі

0

Запуск Redmi K30 Pro офіційно заплановано на 24-те березня, і за останні кілька днів було дуже багато витоків інформації та тизерів щодо майбутньої новинки компанії Redmi. Зараз на офіційному аккаунті Redmi у китайській соціальній мережі Weibo з’явилися два нові постери з деякими характеристиками.

Redmi K3o Pro з’явився в мережі у новому білому кольорі

Перше зображення показало нам заднє скляне оформлення, металеву рамку, білий кольоровий варіант девайса та червону кнопку включення.

Redmi K3o Pro з’явився в мережі у новому білому кольорі

Друге зображення демонструє нам головну фішку смартфона, через яку багато хто його й купить – безкопромісний безрамковий дизайн з висувною селфі-камерою. На постері є елементи колаборації компанії Redmi з персонажами гри Fantasy Westward Journey, що може слугувати натяком на майбутню лімітовану модель, що компанія Redmi робить вже не вперше, тому можемо очікувати на таку версію смартфона на майбутньому заході компанії Redmi, на якому вона й покаже свій новий флагманський смартфон.

Читайте також  Запущена карта 5G-мереж в світі

Також ми отримали підтвердження появи нового вібромотора в Redmi K30 Pro, сертифікації дисплея від TUV та появи ігрового режиму Game Turbo 3.0.

Джерело: GSMArena

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Редактор який пише тільки чесні новини. Знає назви всіх смартфонів Samsung.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут