Приблизний час читання: 3 хв

Нова прошивка перетворює смартфони Xiaomi Mi 10 в «цеглину»

0

Нещодавно користувачі мережі повідомили, що Xiaomi Mi 10 не може завантажитися після оновлення останньої бета-версії 20.3.4.

За словами представників Xiaomi, вони отримав відгуки користувачів щодо цієї ситуації. Коли Xiaomi Mi 10 оновлюється до бета-версії MIUI 20.3.4, з’являється чорний екран, і смартфон не може нормально завантажуватися. Причина цієї ситуації проста, оновлення несправне, і Xiaomi перестала пропонувати нову версію.

Деякі користувачі мережі також заявляють, що Mi 10 не може використовувати карту після оновлення внутрішньої бета-версії прошивки. В даний час компанія займається проблемою збою роботи бета-версії 20.3.4 і обіцяє повідомити користувачам, коли виправить помилки програми.

Нова прошивка перетворює смартфони Xiaomi Mi 10 в «цеглину»

«Отримавши відгуки користувачів про те, що Xiaomi Mi 10 має чорний екран при оновленні до внутрішньої тестової версії 20.3.4 і не може нормально завантажуватися, ми відразу ж припинили випуск нової версії. В даний час ми розслідуємо причини. Якщо в майбутньому з’являться нові дані, ми своєчасно повідомимо… Будь ласка, прости нас! Дякую за підтримку », – прокоментували ситуацію в Xiaomi.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут