Приблизний час читання: 4 хв

Експерти назвали які смартфони клонують найчастіше

0

Творці популярного бенчмарка Master Lu опублікували щорічний рейтинг, який демонструє ситуацію з клонами популярних смартфонів. Рейтинг відображає ситуацію на китайському ринку з березня 2019 по березень 2020 року.

В реальності Samsung дуже погано почуває себе на ринку смартфонів Китаю, але коли мова заходить про клони, то ця компанія є найпопулярнішою. На відповідному ринку представлено 29,54% смартфонів, які зовні копіюють моделі Samsung. Друге місце у Apple з 26,44%. Третє займає Xiaomi з результатом 9,83%. Honor зайняла четверте місце з 6,10%, слідом йдуть Oppo і Vivo.

Найпопулярнішою моделлю, яку підробляють найчастіше, є iPhone 8. Друге і третє місця зайняли Samsung W2018 і W2019, слідом йдуть iPhone XS Max, Samsung Galaxy S10 + та інші популярні моделі.

Що стосується характеристик підробок, вони не змінюються протягом кількох років. В даний час найбільш типовими характеристиками є екран роздільною здатністю 720p, SoC MediaTek MT6589, графічне ядро ​​Mali-400 MP GPU.

Варто зазначити, що кількість підробок сильно скоротилося. 3-ри роки тому бенчмарк Master Lu зафіксував у своїй базі близько 300 000 підробок, роком пізніше їх кількість скоротилася до 210 000, ще через рік – до 100 00, а в цьому році було виявлено всього 47 000 клонів.

ДЖЕРЕЛОmydrivers.com
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Люблю технології і все, що з ними пов'язано. Вірю, що найбільші відкриття людства ще попереду!

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут