Смартфони

5 непотрібних технологій в смартфоні, за які платять мільйони користувачів

Share
Час читання: 2 хв.

Сучасні смартфони з кожним роком випускають все більш дорогими і навороченими. Звичайно, у них з’являється купа крутих функцій, але ось деякі з них просто не потрібні користувачам, або ж переоцінені самою компанією.

Видатні показники за результатами тестів. На стадії випробувань використовують різні програми, оцінюють технічний потенціал начинки ” смартфона. Все це впливає на швидкість роботи гаджета. Однак, смартфон поступово завантажується зайвими файлами, що впливають на роботу. До того ж, в компанії процесор смартфона зазвичай “розганяють” до межі, а в звичайному житті цим ніхто з покупців не займається.

Бездротова зарядка. Суть цієї технології полягає в наявність індукційної котушки, вбудованою на задню панель. Опинившись в магнітному полі, вона починає успішно проводити струм.

В перспективі ця технологія дозволить забути про проводах і роз’ємах, але зараз в ній трохи сенсу, адже все одно потрібно кабель для приєднання до мережі. До того ж, користуватися смартфоном, який заряджається від бездротової зарядки не так вже і зручно.

Вигнутий дисплей. Звичайно, такий екран ефектно виглядає, але володіє великими недоліками. Його проблематично замінити, а розбити дуже легко. До того ж вигнутість знижує ергономічні показники. До того ж, ремонт такого гаджета точно не сподобається публіці.

Складна конструкція. У повернення моди на розкладачки існує великий недолік. Сучасні смартфони з такою функцією виявилися дуже ненадійними. До того ж, ціна просто величезна, якщо порівнювати із звичайними смартфонами. така плата за інновації, які не так вже й потрібні користувачеві.

8К-відео. Функція запису в такому форматі виникла у багатьох сучасних моделях. Однак на практиці виявляється, що принципові переваги в запису відео такої якості немає, зате проблем предостатньо. Наприклад, не кожен телевізор або будь-який інший монітор здатний відображати таку якість картинки з-за технологічних обмежень. Та й ціна на такі гаджети теж буде позамежною найближчі кілька років.

5G-модеми. З появою у світі мереж п’ятого покоління виростає бажання придбати смартфон з функцією 5G, щоб на собі випробувати передову технологію. Однак поспішати великого сенсу немає. До того ж, в Україні мережа нового покоління з’явиться в кращому разі через кілька років.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024