Смартфони Huawei знімають краще, ніж Samsung а в Xiaomi нецікаві шпалери

Партнер інвестиційного відділення Xiaomi Industry Investment і відомий аналітик Пан Цзютай (Pan Jiutang) недавно залишив на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo досить гучну заяву, яка привернула увагу власників камерофонів Samsung і Huawei.

На його думку, телефони Huawei перевершують смартфони Samsung, коли справа доходить до використання їх в ролі мобільних фотоапаратів.

Samsung виробляє практично всі, включаючи датчики зображення і модулі камер, але я всі ж думаю, що мобільні телефони Huawei роблять більш якісні знімки, ніж пристрої Samsung.

Пан Цзютай

Потім він похвалив додаток Google Camera, яке може істотно підвищити якість знімків на різних апаратах, особливо середнього і нижнього цінових діапазонів.

Аналітик додав, що найголовнішим моментом у створенні гарного камерофона є розуміння алгоритмів роботи і наявність правильного програмного забезпечення.

При цьому Пан Цзютай не соромиться критикувати і продукцію Xiaomi, наприклад, він сказав, що зарядний пристрій Xiaomi занадто простий в порівнянні з зарядкою Lenovo, а шпалери, які поставляються зі смартфонами Xiaomi, виглядають не так оригінально, як шпалери конкурентів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я