На iPhone тепер можна встановити Android

359

Команда незалежних розробників в рамках проекту Project Sandcastle успішно змогла встановити операційну систему Android на смартфон iPhone. Поки що мова йде тільки про смартфони iPhone 7 і iPhone 7 Plus, інші пристрої сімейства таку можливість не підтримують. Також Android можна встановити на iPod Touch сьомого покоління.

Слід зазначити, що даний проект знаходиться в стадії бета-тестування. На сайті Project Sandcastle опублікували докладну інструкцію по установці Android на ці пристрої, яка не сильно відрізняється від установки звичайної прошивки.

Популярні новини  Названо причини повільної роботи смартфонів Apple iPhone

Розробники не рекомендують проводити експеримент, якщо це ваш єдиний смартфон, так як на даному етапі прошивка працює з цілком очікуваними багами. Вони спостерігаються при розмовах, використанні Bluetooth-пристроїв, камери і так далі. Деякі можливості Android або працюють з помилками, або просто не працюють.

Крім того, повідомляється, що плавність роботи Android на iPhone залишає бажати кращого. Поки що це просто демонстрація можливості як такої.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я