Google Pixel 5 XL позує наживо за 8 місяців до анонса

195

Смартфони лінійки Google Pixel славляться тим, що інформація про них витікає в мережу задовго до офіційного анонсу. При цьому блогери публікують докладні огляди і тести камер, а Google завжди відмовчує і анонсує свої новинки тільки в середині осені.

Схоже, Google Pixel 5 і Google Pixel 5 XL не стануть порушувати традиції, так як в мережі вже почали з’являтися перші реальні фотографії. На наступному знімку нам показувати Google Pixel 5 XL у включеному стані. Новинка розташована праворуч, а поруч знаходиться її попередник.

Google Pixel 5 XL позує наживо за 8 місяців до анонса

Як ми вже відзначали по першим рендерх, компанія Google збереже в своїх нових флагманських смартфонах досить помітні рамки по периметру екрану, а найбільша буде знаходитися зверху.

Раніше з’явилася інформація про те, що три нові моделі Google Pixel, які надійдуть у продаж в цьому році, проходять під робочими назвами Sunfish, Redfin і Bramble. Під назвою Sunfish ховається недорогий Google Pixel 4a, який вийде навесні цього року, а Redfin і Bramble – це Google Pixel 5 і Pixel 5 XL відповідно.

Презентація Google Pixel 5 і Google Pixel 5 XL очікується в жовтні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я