Смартфони

Xiaomi Mi 10 Pro порівняли з iPhone 11 Pro: хто швидший?

Share
Час читання: 2 хв.

Відомий відеоблогер під ніком NickBrazer з YouTube придбав в свої руки обидва смартфона топового рівня, один з яких працює на базі операційної системи iOS 13, а інший на Android 10 у вигляді прошивки MIUI 11. Фахівець зробив порівняння двох мобільних пристроїв в реальних умовах, тобто він справляв запуск стандартних додатків та ігор, визначав і фіксував швидкість завантаження файлів, час підключення до Wi-Fi, швидкість збереження відео, а також багато інших аспектів, які грають дуже велику роль в реальному житті. Крім того, щоб оцінити продуктивність смартфонів в реальних складних завданнях, запускалися різні відеоігри, в тому числі PUBG.

Флагман Xiaomi Mi 10 Pro оснащений восьмиядерним процесором Qualcomm Snapdragon 865 з тактовою частотою 2,96 ГГц, і завдяки його неймовірною потужності у звичайних багатьох задачах телефон китайської корпорації виявився швидшим iPhone 11 Pro від Apple, в який встановлений чіпсет A13 Bionic. Втім, все не так однозначно, тому що в деяких завданнях флагман «яблучної» корпорації працює в рази швидше, в тому числі, наприклад, під час рендеринга відео, на який пішло всього-на-всього 13 секунд, тоді як телефону від Xiaomi на це було потрібно близько півтори хвилини (90 секунд). Коли мова заходить про швидкість завантаження відеоігор, особливо ресурсномістких, то і тут телефон на iOS 13 працює відчутно швидше, значно спритніше справляючись з таким завданням.

Таким чином, чесно і справедливо буде сказати, що обидва мобільних пристроїв працюють приблизно з однією швидкістю, а будь-які недоліки, як правило, криються саме в програмному забезпеченні і операційних системах, які можуть ускладнювати швидкість запуску ігор. Оскільки iPhone 11 Pro вже багато місяців доступний на ринку, багато розробників повною мірою адаптували свої ігри і програми під чіпсет Apple A13 Bionic, тоді як жодного смартфона на базі процесора Qualcomm Snapdragon 865 в продажу, крім Xiaomi Mi 10 (Pro), в нині, тому у творців програмного забезпечення просто немає можливості вживу адаптувати свої програми під цей новітній чіпсет.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024

    Дизайн Samsung Galaxy A26 показали на якісних рендерах

    Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…

    15.11.2024

    iOS 18.1 змушує iPhone перезавантажуватися після трьох днів бездіяльності

    Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…

    15.11.2024

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024