iPhone 9 (SE 2) отримав шість нових кольорів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

З кожним днем кількість чуток, інсайдів і рендерів iPhone 9 (SE 2) росте. Сьогодні створив нові зображення доступного айфона ресурс 9TechEleven. Він стверджує, що новинка буде представлена в шести кольорах: червоному, рожевому, чорному, білому, синьому і жовтому.

Нові рендери виглядають цілком реально. Очікується, що смартфон отримає дизайн від iPhone 8. На подвійну-потрійну камеру ніхто не розраховував – це прерогатива флагманських моделей. Також очікується, що новинка отримає потужний процесор A13, 4,7-дюймовий дисплей і 3 Гб оперативної пам’яті. Вартість пристрою поки під питанням – частина аналітиків пророкує цінник в $ 399, частина в $ 400-500.

Вчора iPhone 9 помітили на офіційному сайті Apple. Однак, опублікований скріншот викликає сумніви. По-перше, це зображення з’являлося раніше і було заявлено, як рендер. По-друге, дизайн не той, що обіцяють аналітики.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

З чуток, Apple представить доступний iPhone 31 березня. У продажу пристрій надійде не відразу, так як ключове виробництво припиняло свою роботу через коронавірус.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.