64 Мп камера тепер з`явиться і в бюджетних смартфонах

0
64 Мп камера тепер з`явиться і в бюджетних смартфонах

Компанія OmniVision розширює портфоліо своїх датчиків і вчора представила свій перший 64 Мп сенсор. Його оптичний формат склав 1 / 1,7″ і розмір пікселів дорівнює 0,801 мкм.

Датчик зображення виконаний за технологією OmniVision PureCel Plus, яка за своєю суттю повторює іншу розробку Quad Bayer. Йдеться про структуру розміщення світлофільтрів Байєра так, щоб вони могли групувати все в один великий піксель 4 суміжних пікселя.

Застосування Біннінгу 4-х пікселів дозволяє одержувати при поганому зовнішньому освітленні 16 Мп знімки (з тієї ж світлочутливістю, що сенсори, де розмір пікселя дорівнює 1,6 мкм). Заявлена ​​підтримка 2-кратного цифрового зуму при знімках на 16 Мп і швидке перемикання режимів.

Сенсор має автофокусування з фазовим детектором мікролінзи типу 2, 2×2 (ML-PDAF) для підвищення точності автофокусування, особливо при слабкому освітленні.

Читайте також  Вчені встановили, що за допомогою лазерів можна збільшити швидкість інтернету в тисячу разів

Запис FullHD-відео при 64 Мп здійснюється зі швидкістю 15 кадрів в секунду і 8K відео при 30fps. При розширенні 16 Мп із застосуванням 4-секційного Біннінгу швидкість запису відео у форматі FullHD становить 30fps, 4K – 60fps і 4K з EIS – 30fps. Крім того, OV64C підтримує ступінчасту синхронізацію HDR з 3 експозиціями для відео режимів до 16 Мп.

Зразки датчиків вже доступні для виробників смартфонів, а ось коли на ринку з’являться перші комерційні пристрої з OmniVision OV64C, не повідомляється.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут