Galaxy Z Flip вже отримав перше оновлення прошивки

0

Рівно через тиждень після випуску Samsung Galaxy Z Flip вже отримав своє перше оновлення. Також він додав фішки камери, якої раніше не було в новому гнучкому смартфоні Samsung.

Згідно з інформацією від Sammobile, новий Galaxy Z Flip отримав оновлення прошивки, і воно вже зараз прилітає користувачам нового гнучкого смартфона в США, додаючи новий режим “Single Take” в клієнт камери смартфона. Очікувалось, що ця фішка буде доступна в смартфоні ще на старті продаж, але Samsung підтвердила, що скоро її додасть, і виправдала очікування покупців. Ця затримка, скоріш за все, пов’язана з високим попитом на Galaxy Z Flip, тому Samsung зараз намагається продати максимальну кількість смартфонів, навіть якщо не встигла щось додати.

Читайте також  Як користувачі самі “вбивають” свої смартфони

Ця фішка дозволяє вам знімати одночасно фото чи відео з двох сенсорів камери, після чого в галереї можна буде вибрати той варіант, який вам більше сподобається.

Також оновлення додало патч безпеки за лютий 2020-го, а також покращення стабільності системи та виправлення багів та проблем. Якщо ви щасливий власник Galaxy Z Flip, то оновлення можна скачати через Settings/Software update на вашому смартфоні.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут