Apple розробляє власну 5G-антену для нових iPhone

0

За повідомленнями мережевих джерел, американська компанія Apple веде розробку власного антенного модуля для майбутніх смартфонів iPhone з підтримкою мереж зв’язку п’ятого покоління (5G). Передбачається, що розробка була розпочата через те, що Apple залишилася незадоволена 5G-антеною, пропонованою компанією Qualcomm.

На думку неназваного джерела, знайомого з планами Apple, компанія має намір відмовитися від дизайну антенного модуля міліметрового діапазону QTM 525 5G, запропонованого компанією Qualcomm. Причина в тому, що антенний модуль Qualcomm “не вписується в витончений дизайн, який Apple хоче використовувати для нового смартфона”. Незважаючи на те, що Apple може використовувати власну 5G-антену, модеми для мереж зв’язку п’ятого покоління все одно будуть поставлятися Qualcomm.

Джерело зазначає, що Apple працює над іншим дизайном, який передбачає використання антени і модему для 5G-мереж від Qualcomm. Даний проект розглядається, як резервна версія. Це означає, що в разі появи будь-яких труднощів з розробкою власного антенного модуля Apple зможе запустити виробництво iPhone, в якому будуть використовуватися обидва компоненти Qualcomm. Однак при такому розкладі новий iPhone 5G виявиться трохи більш товстим.

Читайте також  Нові навушники Apple з'явилися в продажу без анонса

На думку джерела, Apple хоче бачити в нових iPhone антени власного виробництва не тільки через дизайн. Справа в тому, що компанія намагається використовувати в смартфонах якомога менше компонентів стороннього виробництва, зокрема від Qualcomm. Також передбачається, що Apple активно розробляє власний 5G-модем для майбутніх iPhone, але ця технологія ще не готова, і поки американській компанії доведеться задовольнятися модемними модулями від Qualcomm.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут