Випуск сімейства Samsung Galaxy S10 продовжиться і ціна знижена

0

Вчора нам показали оновлення флагманської лінійки Galaxy S. Цього разу компанія відмовилася від випуску доступної моделі, і наймолодшим в серії став базовий Galaxy S20 з цінником від $ 999. Вартість інших моделей лінійки радує ще менше шанувальників компанії, змушуючи серйозно задуматися про покупку новинок. Інновації коштують дорого, і вони тільки для тих, хто добре заробляє.

Але для фанатів компанії є і хороша новина: виробництво серії Galaxy S10 не припиняється. Як правило, раніше компанії звертала випуск попередників з приходом наступників. Але не цього разу. Galaxy S10, Galaxy S10 + і Galaxy S10e продовжать виробляти і попутно компанія зменшила цінники на $ 150. Тепер офіційна вартість Galaxy S10e складе $ 599, Galaxy S10 – $ 749 і Galaxy S20 + – $ 849.

Можливо, на такий крок Samsung пішла через те, що серія Galaxy S20 позбавлена ​​«бюджетної» моделі. Роль доступних тепер відведена всієї серії Galaxy S10. Не виключено, що компанія піде на збільшення термінів підтримки «десятки», але варто дочекатися офіційного підтвердження цьому.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут