Компанія Apple готує складаний смартфон з інноваційним дисплеєм

Компанія розробила технологію шарніра для складного дисплея з безпечним радіусом вигину.
Apple отримала патент на конструкцію смартфона зі складним дисплеєм, який згинається рівно настільки, щоб не утворювалися складки у відкритому стані. Ця проблема переслідує всі сучасні складні смартфони.

Наприклад, в Galaxy Fold і Motorola Razr є складки на розкритому екрані – їх можна відчути пальцем або помітити на світлі. Це пов’язано з конструкцією складного дисплея, тому що його прикриває непросте скло, а спеціальна пластикова плівка, яка легко гнеться. Так що виробникам довелося йти на компроміс.

Так виглядає конструкція складного дисплея в патенті Apple

Конструкція складного екрана Apple дозволяє позбутися цього недоліку. Компанія змогла зробити такий механізм, який дозволить екрану складатися навпіл без утворення складок. Для цього інженери трохи змінили форму згину – збоку це схоже на свердловину для ключа.

При цьому всередині шарніра залишається порожнє місце для того, щоб дисплей повністю вирівнявся. В сучасних смартфонах він розташовується максимально щільно до корпусу, тому у захисної плівки немає можливості розкритися без “складок”.

Поки немає інформації про те, коли Apple випустить свій складаний смартфон або планшет. Навряд чи це станеться в цьому році, тому що технологія потребує доопрацювання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я