Названа вартість Xiaomi Mi 10

444

Здається, кожен раз, коли глава Xiaomi Лей Цзунь (Lei Jun) представляє флагман нового покоління, він говорить, що ось вже наступна модель точно буде дорожче. Так було з Mi 8 і Mi 9, напевно буде і з Mi 10. Але поки що дані про вартість Mi 10 не виглядають жахливими. Так, модель подорожчає в порівнянні з попередником, але все одно не дотягнеться до рівня інших флагманів.

Даними про ціну Mi 10 поділився Пан Джиутанг (Pan Jiutang) — партнер департаменту промислових інвестицій Xiaomi. Так як це зовсім не людина з вулиці, і він явно в курсі планів компанії, то його словами цілком можна довіряти.

Отже, на думку Пан Джиутанга, вартість Mi 10 стартує з позначки приблизно 4000 юанів, що становить близько $585 за курсом на сьогоднішній день. У той же час раніше директор з нових продуктів Xiaomi Ван Тен Томас (Wang Teng Thomas) сказав, що Mi 10 буде не дешевше 3500 юанів. Тобто ми маємо ціну в діапазоні від $510 до $585, в цьому діапазоні (швидше за все, ближче до верхньої межі) і буде знаходитися вартість базового Mi 10.

Mi 10 Pro явно виявиться дорожче-приблизно на $100. Але і ця модель теж буде доступніше більшості нових флагманів, в числі яких OnePlus 8 і Samsung Galaxy S20+.

Цікаво, що одночасно з анонсом-прогнозами ціни Mi 10, Пан Джіотанг закликав користувачів купувати модель CC9 Pro (він же Mi Note 10), в якому теж є 100-мегапіксельна камера. Чи це не натяк на те, що в плані фотоможливостей Mi 10 недалеко піде від поточних моделей?