Аналог AirDrop на Android вже на підході: функція отримала нову назву

0

Протягом останніх кількох місяців Google працює над одним проектом, про який ніколи не було офіційних згадок. Мова йде про аналог функції AirDrop, яка дозволяє обмінюватися фотографіями, документами та іншими даними з пристроями Apple, які знаходяться поблизу. Спочатку ця функція називалася Fast Share, але тепер, схоже, змінила назву на Nearby Sharing. Першим на це звернув увагу ресурс XDA-Developers, зазначивши, що зміни відбулися після оновлення сервісів Google Play. Сама функція теж трохи змінилася: змінився значок і окремі аспекти її роботи. Це говорить про те, що розробники Google продовжують її вдосконалити.

Судячи з усього, Nearby Sharing буде працювати тільки в тому випадку, якщо два Android-пристрої знаходяться в безпосередній близькості один від одного – не більше 30 см. Це вказується в виносці про передачі файлів. Поки не ясно, чи є це обов’язковою вимогою, чи просто рекомендацією. Як відомо, AirDrop дозволяє обмінюватися файлами і даними на досить великій відстані.

На поточний момент нічого не відомо про терміни запуску функції Nearby Sharing. Раніше передбачалося, що вона дебютує разом з Pixel 4, але зараз навіть немає припущень. Хіба що конференція Google I / O в травні 2020 року могла б стати підходящим місцем для її презентації.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут