Приблизний час читання: 6 хв

Названо десять найпотужніших в світі смартфонів на Android

0

У список могли потрапити абсолютно будь-які моделі телефонів, які в синтетичному тесті AuTuTu, одному з найпоширеніших у світі, набирають рекордно багато балів. Рейтинг складався для моделей, призначених для китайського регіону, тому в нього могли потрапити навіть такі смартфони, які не можна, принаймні офіційно, купити в Європі та інших країнах світу. У трійку найпотужніших в світі смартфонів увійшли такі моделі, як IQOO Neo 855 Edition, IQOO Pro 5G і NEX 3 5G, всі з яких були випущені однією компанією – Vivo. Саме їм вдалося стати найбільш продуктивними модулями з усіх, які доступних у продажу, працюючи при цьому на базі операційної системи Android.

Потім, слідом за ними, йдуть флагмани OnePlus 7T і OnePlus 7T Pro, займаючи четверте і п’яте місця відповідно. На шостій позиції рейтингу знайшов своє місце ігровий телефон ASUS ROG Phone II. Слідом за ним йдуть Honor V30 Pro 5G (Kirin 990) і Realme X2 Pro, які стали одними з найпотужніших в світі мобільних пристроїв, оснащених за останнім словом техніки. На передостанньому дев’ятому місці опинилася модель Black Shark 2 Pro, тоді як десятку замкнув Mi 9 Pro 5G, що володіє підтримкою мереж п’ятого покоління, як можна легко здогадатися з його назви. Нехай і може здатися, що смартфони Xiaomi, що зайняли дев’яте і десяте місця в рейтингу, сильно гірше своїх конкурентів, однак насправді все не так однозначно.

Названо десять найпотужніших в світі смартфонів на Android

Справа в тому, що продуктивність всіх смартфонів зі списку кращих не відрізняється один від одного більш ніж на 6%, і цю різницю навряд чи вдасться відчути при повсякденному використанні мобільних пристроїв. Більш того, мова йде про всього-на-всього бали в синтетичному тесті, а вони не відображають реальної продуктивності, наприклад в іграх. Крім того, на загальну швидкість роботи впливає якість всього програмного забезпечення, а в рейтингу AuTuTu таке не враховується. Саме тому вибирати собі найпотужніший в світі смартфон, грунтуючись на одних тільки подібних рейтингах, абсолютно точно не варто, тому що в цьому просто немає ніякого сенсу. При виборі мобільного пристрою потрібно враховувати безліч різних чинників.

ДЖЕРЕЛОAkket

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут