Названо головну відмінність Huawei P40, P40 Pro і P40 Plus

0

Організація Bluetooth Special Interest Group, що займається розробкою стандартів Bluetooth, а також сертифікацією пристроїв, оснащених підтримкою таких технологій, опублікувала відомості про сертифікацію трьох нових смартфонів китайської компанії Huawei.

Всі три смартфони підтримують технологію Bluetooth 5.1, джерело впевнений, що мова йде про різні моделі лінійки Huawei P40. Якщо вірити чуткам з Китаю, то в цьому році серія Huawei P40 буде включати три моделі.

Стандартна модель Huawei P40 повинна бути оснащена плоским екраном. Додатково очікуються моделі Huawei P40 Pro і Huawei P40 Plus, які отримають вигнутий з чотирьох сторін екран. У випадку з Huawei P40 Plus діагональ дисплею буде більше.

Читайте також  Vivo тизерить суперлегкий 5G-смартфон Vivo S6

Раніше виконавчий директор споживчого підрозділу Huawei Юй Чэндун (Yu Chengdong) офіційно підтвердив, що лінійка Huawei P40 дебютує в Парижі в березні цього року.

Очікується, що разом з Huawei P40 компанія Huawei запустить повноцінну альтернативу сервісам Google, що дозволить їй поліпшити продажі своїх смартфонів.

 

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут