Categories: Смартфони

Xiaomi випустила нову прошивку MIUI 11

Share
Час читання: 2 хв.

Буквально вчора компанія Xiaomi випустила важливу нову прошивку MIUI 11. Вона виправляє відразу кілька проблем, містить в собі свіжий грудневий патч для системи безпеки Android від Google, а також впроваджує ряд нових функцій, які абсолютно точно є дуже корисними і потрібними.

Компанія Xiaomi нарешті вирішила, принаймні як вона сама запевняє, проблему зі своїм фірмовим шрифтом Milan Pro. Такий, нагадаємо, був створений розробниками китайської корпорації спеціально для прошивки MIUI 11 і всіх її подальших версій. Проте, в такому були деякі проблеми. З якихось незрозумілих причин іноді даний шрифт не використовувався для деяких елементів, і це виглядало дуже негарно, особливо при використанні будь-якої мови, що відрізняється від англійського або ж китайського. Виною всьому, як повідомляється, був вкрай неприємний баг, але тепер такої повністю справний, тому шрифт буде діяти на всю операційну систему і на все сторонні додатки, в яких підтримується така можливість.

Крім виправлення цієї проблеми і ще декількох багів, пов’язаних з повідомленнями, компанія Xiaomi впровадила дві вкрай важливі функції. Так, тепер користувачі можуть додавати субтитри під час запису голосу або ж відео. Крім того, крім іншого, користувачам надається можливість легко і просто користуватися аудіокодеком Bluetooth LHDC (Low-Delay HD Audio Codec), підтримку якого нарешті додали в прошивку MIUI 11. За рахунок цього якість звуку, що передається на інші електронні пристрої, тепер буде відчутно краще і вище, але за умови, якщо навушники, колонка або інший музичний гаджет мають підтримку такого. У смартфонах від багатьох інших брендів сумісність з таким протоколом передачі даних вже давно є.

Поки що прошивка MIUI 11 з такими новими функціями і можливостями доступна тільки для смартфонів Mi 9, Mi 9 Pro, Mi 9 SE і інших представників даного модельного ряду, причому лише в Китаї, де вона поширюється під номером збірки 9.12.12. Проте, вже в найближчі півтора місяця, тобто до кінця січня, компанія Xiaomi обіцяє оновити до цієї операційної системи всі свої мобільні пристрої, в тому числі на міжнародному ринку. Глобальна прошивка відрізняється від китайської тим, що в неї вбудована підтримка різних мов світу, в тому числі російського і українського, а також, крім того, це програмне забезпечення має інтеграцією з сервісами Google, включаючи фірмовий магазин програмного забезпечення, зустріти який в китайській прошивці неможливо .

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Google розробляє ШІ, який у 500 разів перевершує ChatGPT

    Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…

    15.01.2025

    Топ недорогих смартфонів на початку 2025 року: найкращі варіанти для бюджету

    Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…

    15.01.2025

    Apple розробляє потужний чіп “Hidra” для наступного покоління Mac Pro

    Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…

    15.01.2025

    США посилюють контроль над світовим ринком ШІ-чипів

    США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…

    15.01.2025

    Samsung не представить один із запланованих смартфонів 22 січня

    Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…

    15.01.2025

    Експерт пояснив приховані ризики ШІ, про які часто не замислюються

    Нещодавно вчені зробили вражаюче відкриття: штучний інтелект уже зараз може створити копію особистості людини всього…

    15.01.2025