iPhone 12 може розчарувати

0

Аналітик Loup Ventures Джин Мюнстер (Gene Munster) вважає, що продажі смартфонів iPhone 12 з підтримкою 5G в наступному році розчарують інвесторів, тільки справа тут зовсім не в Apple.

В епоху мереж 3G Apple компанія випустила iPhone, що підтримує ці мережі, в 2008 році. Перший Apple iPhone з підтримкою 4G (iPhone 5) з’явився в 2012 році. У даний момент американські оператори розгортають мережі 5G в Сполучених Штатах, проте Apple випустить смартфон iPhone з підтримкою 5G тільки в наступному році.

Читайте також  Флагман Xiaomi Mi 10 отримає новітню оперативну пам’ять та унікальний екран

Джин Мюнстер додає, що затримка не стане причиною, по якій продажі смартфонів будуть невисокими. На розгортання 5G-мереж піде якийсь час, саме тому користувачі не будуть поспішати купувати смартфони iPhone з відповідною підтримкою. В результаті наступного року продажі виявляться нижче очікуваного рівня.

Раніше генеральний директор Verizon Ханс Вестберг (Hans Vestberg) заявив, що до 2024 року лише близько 50% американців будуть мати телефон з підтримкою 5G. Опитування, проведене Piper Jaffray у вересні, показало, що 23% власників iPhone планують перейти на нову модель з підтримкою 5G.

Аналітик додає, що популярність смартфонів з підтримкою 5G безпосередньо залежить від операторів і того, наскільки швидко вони будуть будувати відповідні мережі.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут