Ексклюзив Android 10 став доступний для всіх смартфонів на Android 9 Pie

0

Компанія Google оголосила про вихід корисної функції концентрації уваги Focus Mode додатка Digital Wellbeing (Цифрове благополуччя) зі стадії бета-тестування.

Раніше режим концентрації уваги Focus Mode був доступний тільки для пристроїв з встановленою операційною системою Android 10, а таких на ринку поки ще не занадто багато. Тепер Google оголосила, що режим доступний для всіх пристроїв з встановленим Digital Wellbeing і батьківськими настройками, включаючи нові смартфони з Android 9 Pie і Android 10.

Читайте також  Xiaomi Mi 10 Pro буде кращим за Galaxy S20 і iPhone 11 Pro

Режим концентрації уваги дозволяє тимчасово відключити відволікаючі додатки. Якщо ви користувалися бета-версією, то можете і не помітити особливих змін зі стабільним релізом.

Тим не менш, Google знайшла нові способи зробити Focus Mode більш корисним. Особливо тут виділяється можливість включати і вимикати його автоматично за заданим заздалегідь розкладом.

Також додана функція «зробити перерву», яка дозволить робити тимчасово відключити режим на п’ять, п’ятнадцять або тридцять хвилин, і отримати дозу» вашого персонального цифрового наркотику — вийти в соціальні мережі або подивитися ролики на Youtube.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут