iPhone 11 Pro стежить за користувачами в обхід заборон

0

Смартфон iPhone 11 Pro постійно збирає і передає дані про місцезнаходження, навіть коли користувач відключив відповідні сервіси в налаштуваннях. Про цю проблему розповів фахівець з безпеки Брайан Кребс (Brian Krebs) у своєму блозі KrebsOnSecurity.

Політика конфіденційності Apple щодо служб геолокації та GPS на iPhone говорить наступне:

“iPhone буде періодично відправляти в Apple геопозицію прилеглих точок доступу Wi-Fi і стільникових веж (якщо це технічно здійсненно пристроєм). Геодані, які передаються в анонімній формі і захищені шифруванням, будуть внесені в краудсорсинговую базу даних координат точок доступу Wi‑Fi і стільникових вишок”.

Це стосується випадків, коли користувач включив служби геолокації. Кребс виявив, що iPhone 11 Pro, і можливо iPhone 11, періодично запитує дані GPS, незважаючи вимкнені у налаштуваннях всі геолокаційні служби, в тому числі і індивідуально в додатках.

Читайте також  Перший погляд на справжню Sony PlayStation 5. Вона включається і завантажується

На думку Кребс, уразливість в безпеці присутня або на самих iPhone Pro або в новій ОС iOS 13, а може і в обох. Він зняв ролик, що показує вразливість. Фахівець зв’язався з Apple з приводу потенційної діри в безпеці ще в 13 листопада.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут