Приблизний час читання: 5 хв

Дешевих смартфонів Meizu більше не буде

0

Компанія Meizu отримала світову популярність за рахунок мобільних пристроїв середнього рівня, однак останнім часом вона практично перестали випускати подібні телефони. Тепер вона зосереджена тільки на двох напрямках – флагманських і бюджетних. Не так давно стало відомо про те, що дешевих смартфонів від Meizu більше не буде, оскільки всі бюджетні моделі відтепер будуть випускатися на ринок під іншим брендом, який представляє з себе окрему дочірню компанію.

З офіційного сайту Meizu в Китаї вже почали поступово пропадати деякі товари, які тепер доступні тільки на веб-сайті компанії Meilan, однак і її зовсім скоро не стане. Як стало відомо днями, відомий китайський виробник пішов на хитрий хід, який є виключно маркетинговим. Так, зокрема, компанія Meizu вирішила почати випускати всі недорогі телефони під брендом Meilan, але такої торговельної марки зовсім скоро не стане.
Дешевих смартфонів Meizu більше не будеДнями в Китаї було куплено доменне ім’я mblu.com. Якщо зараз перейти на сайт з пристроями під брендом Meilan, то станеться переадресація на новий домен. На новому веб-сайті всі графіка і символіка виконані з використанням нового товарного знака – mblu. Це означає, що дешевих смартфонів від компанії Meizu більше не буде, оскільки такий хитрий хід дозволить китайської корпорації продавати їх від імені іншої компанії. Зроблено це виключно для того, щоб надалі фірмовий оригінальний домен асоціювався у всіх покупців виключно з дорогими і просунутими мобільними пристроями.
Дешевих смартфонів Meizu більше не будеОчевидно, що перші смартфони під брендом mblu без згадки Meilan або Meizu будуть представлені вже в 2018 році. Відтепер всі мобільні пристрої бюджетного рівня з ціною до $350 будуть випускатися під новим товарним знаком, тоді як сама китайська корпорація під своїм власним брендом почне випускати тільки флагмани і телефони середнього рівня, до яких буде ставитися безрамковий MX7.

Читайте також  ТОП-5 популярных чехлов на Meizu — обзор от Webaks

Взято з akket.com

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут