Дизайнер показав передбачуваний інтерфейс iOS 14 (відео)

955

Минуло трохи більше місяця з дня виходу фінальної версії iOS 13, але ентузіасти вже прогнозують, як буде виглядати наступна версія популярної мобільної ОС. На YouTube вже з’явився відеоролик з реалістичним варіантом інтерфейсу неанонсованої прошивки.

Творець ролика передбачає, що з виходом iOS 14 Apple змінить більшість іконок стандартних додатків, дизайн яких перестав розвиватися після релізу iOS 7. Другою ключовою зміною може стати інтерфейс програми «Телефон», яке під час вхідного дзвінка не буде повністю перекривати екран пристрою, а відобразиться у вигляді компактного спливаючого вікна.

Автор концепту впевнений, що Apple інтегрує в нову версію мобільної ОС підтримку анімованих GIF-зображень, реалізує для смартфонів режим багатозадачності Split View і також додасть можливість перетягування файлів за допомогою функції Drag and Drop. Крім того, дизайнер прогнозує появу можливості вибору додатків за замовчуванням для різних типів файлів і функції перенесення іконок додатків в будь-яку точку робочого стала без жорсткої прив’язки до сітки.

Варто відзначити, що дана інформація становить лише припущення творця відео. Який насправді буде наступна версія мобільної операційної системи Apple, стане відомо лише влітку 2020 року під час заходу WWDC для розробників.

Популярні новини  Власники iPhone стали більше витрачати в App Store

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я