Реальна швидкість Huawei Mate X в мережі 5G

0

Huawei Mate X був представлений ще в лютому цього року на виставці MWC 2019, причому вийти від повинен був ще до появи на ринку Samsung Galaxy Fold, однак останній вже знаходиться в руках користувачів, а Huawei Mate X повинен вийти тільки в листопаді.

Читайте також  Один з кращих геймерських смартфонів фотографує на рівні iPhone 8 Plus

Презинет Huawei Алекс Чжан (Alex Zhang) опублікував на своїй сторінці в Weibo фотографію, на якій демонструється результат тестування швидкість завантаження даних на смартфон Huawei Mate X в мобільній мережі п’ятого покоління.

На знімку добре видно, що Mate X досягає швидкості завантаження 745 Мбіт/с. Це вражаючий результат, який помітно вище швидкості кабельного інтернет-з’єднання в більшості випадків.

Huawei Mate X одночасно підтримує режими SA і NSA, а також подвійний режим очікування для обох SIM-карт. Режими SA і NSA відповідають незалежній 5G-мережі і залежної мережі. У мережевому режимі 5G NSA оператори можуть використовувати базові станції одночасно для мереж 4G і 5G, що економить інвестиції. Але головним недоліком є те, що даний режим не може підтримувати нові функції 5G, такі як низька затримка.

Захід, присвячений анонсу дати виходу Huawei Mate X, відбудеться вже завтра, 23 жовтня.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут