Названий ТОП-6 цікавих нововведень в iOS 13

0

Фахівці інтернет-ресурсу News.ru проаналізували можливості популярної ОС. Вона сумісна з наступними смартфонами лінійки iPhone: SE, 6s / 6s Plus, 7/7 Plus, 8/8 Plus, X, Xs / Xs Max, Xr і 11/11 Pro / 11 Pro Max. Основним нововведенням визнають темну тему, яка знімає напругу очей, до того ж акумулятор працює довше.

Читайте також  Дизайн OnePlus 7T підтверджений новим фото

Оновлена ​​вкладка «Фото», встановлено покращений редактор, це дозволить упорядкувати архів, використовуючи вкладки «Дні», «Місяці» і «Роки». Третім нововведенням називають змінений Safari, Браузер став набагато зручнішим.

Ярлик розміщений на стартовій сторінці, це дає змогу отримати доступ на часто відвідуваних сайтів. Четвертим удосконаленням визнають оперативні команди голосового помічника Siri, так як вони стали окремим вбудованим додатком.

На п’ятому місці знаходяться особисті Memoji, Смайлики стали індивідуалізованими за рахунок зачісок, пірсингу, макіяжу та головних уборів. ТОП-6 замикає можливість підтримувати контролери. Слід перевести їх в режим сполучення і зайти в розділ Bluetooth, далі необхідно вибрати потрібні гаджети. Нововведення оцінять «мобільні» геймери, вважають фахівці.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут