Huawei сховає камеру, спалах і датчики під екран смартфона

0

Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO) видала компанії Huawei патент на розробку, описує приховану під екраном смартфона камеру.

Голландський ресурс LetsGoDigital допрацював схематичні ілюстрації з патенту до реалістичних рендерів, що дозволяють уявити, як буде виглядати подібний смартфон.

Смартфон отримає екран, який може ставати прозорим у верхній частині на рівні рядка оповіщення, під якими розташовані спалах, камера і інші датчики, такі як індикатор освітленості.

В результаті, коли селфі-камера непотрібна, її не видно і вона не заважає відображенню інформації в цій ділянці екрану. За необхідності ця ділянка стає прозорою або напівпрозорою — від 50 до 99%, користувач зможе регулювати рівень прозорості простим натисканням. При зйомці фронтальною камерою, екран над нею стає повністю прозорим, щоб гарантувати якість зображення.

Читайте також  LG припиняє виробництво найпопулярнішої своєї моделі

Також прозорими можуть робитися і інші ділянки дисплея. Технологія підходить як для екранів OLED, так і для більш дешевих LCD.

Над аналогічними технологіями зараз також працюють компанії Oppo, Xiaomi і Samsung. Поява таких смартфонів можна очікувати в кінці 2019 або початку 2020 року.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут