HTC випустить топовий апарат 5G на початку 2020

0

Компанія HTC цього року залишилася без флагманського смартфона. Ще на початку року з’явилися чутки, що виробник не буде випускати новий апарат верхнього цінового сегменту, і зараз ми бачимо, що чутки були вірні.

При цьому і в цілому у HTC новинок було вкрай мало, що не дивно, враховуючи фінансове положення виробника. Однак, якщо вірити новим слухам, вже в самому початку наступного року HTC представить свій новий флагман, причому з підтримкою 5G. Аналітики пророкують активний ріст цього сегмента смартфонів, так що, мабуть, HTC хоче встигнути урвати шматочок.

Новий смартфон HTC нібито з’явиться в першому кварталі, що ставить під питання апаратну платформу новинки. Якщо смартфон повинен з’явитися у продажу в першому кварталі, це може натякати на використання Snapdragon 855 або 855 Plus, а от якщо в першому кварталі відбудеться лише анонс, тоді старт продажів може бути намічений на набагато більш пізні терміни, і HTC зможе використовувати Snapdragon 865. Крім того, не варто виключати варіант використання компанією платформи іншого виробника.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут