Приблизний час читання: 4 хв

iPhone X Tesla: розкішний смартфон, який уміє сам себе заряджати

0

Компанія Caviar, яка займається випуском ексклюзивних золотих версій смартфонів iPhone з портретами президентів, до початку продажів смартфона iPhone X, звичайно ж, підготувала свій варіант пристрої для особливо заможних покупців.

Варіант iPhone X від Caviar отримав приставку Tesla до назви, яка відсилає до його особливості – практично всю площу задньої панелі пристрою займає сонячна панель.

Виробник запевняє, що на створення iPhone X, який самостійно заряджається, його надихнули “три великі людини – Нікола Тесла, Стів Джобс й Ілон Маск”. Сонячна батарея дозволить заповнити заряд акумулятора смартфона – потрібно просто повернути його задньою панеллю до сонця. Ніяких подробиць щодо того, наскільки і за скільки можна зарядити новинку за допомогою вбудованої сонячної батареї, виробник не зазначає. До слова, сама панель є стійкою до ударів.

iPhone X Tesla: розкішний смартфон, який уміє сам себе заряджати - фото 210065

Корпус, як і пасує такому класу пристроїв, повністю виготовлений з титанового сплаву. І, оскільки, це Caviar, то в його оформленні використовуються декоровані вставки з 24-каратного золота – по периметру задніх граней і навколо камери. Також там є авторські знаки автентичності Caviar.

iPhone X Tesla: розкішний смартфон, який уміє сам себе заряджати - фото 210066

Смартфон iPhone X Tesla вийде обмеженим тиражем, причому всі моделі будуть пронумеровані. Версія з 64 ГБ пам’яті оцінена в 4445 доларів США, а за модель на 256 ГБ потрібно буде викласти 4700 доларів.

iPhone X Tesla: розкішний смартфон, який уміє сам себе заряджати - фото 210067
Джерело: Itc.ua

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут