Google розкрила одну з особливостей Android 12

0

Google буквально днями тільки випустила Android 10, але у компанії вже є чіткі плани на наступні версії мобільної «операційки». Більш того, один з розробників виявив в офіційній документації пошукового гіганта інформацію про зміни, які чекають користувачів в Android 12.

В офіційному документі, що описує вимоги до пристроїв, які планують використовувати ОС Android в якості основної операційної системи, розробник Мішаль Раман виявив рядок про мікрофонах майбутніх гаджетів.

Google буде вимагати від Android-пристроїв, оснащених мікрофонами, зниження аудізатримки при записі. До 2021 року в режимі “холодного старту” вона не повинна перевищувати 200 мс.

Суть такого нововведення полягає в тому, що виробники будь-яких Android-пристроїв з мікрофонами повинні подбати про встановлення якісних аудіочіпів, які не викликатимуть дискомфорту у користувачів при роботі з голосовим асистентом Google Assistant.

Читайте також  Xiaomi випустила нову прошивку MIUI 11 для всіх смартфонів

При вже запущеному помічнику затримка не повинна перевищувати 100 мілісекунд. З моменту, коли користувач звертається до асистента вперше за сесію, швидкість спрацьовування повинна бути не більше 200 мс. Такі вимоги належить виконувати всім виробникам Android-пристроїв вже з 2021 року. Гаджети, які не будуть їм відповідати, по всій видимості, не отримають сертифікацію Google.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут