Categories: Смартфони

Samsung Galaxy S11, Xiaomi Mi 10 і OnePlus 8 отримають революційні екрани

Share
Час читання: 2 хв.

Інсайдер Ice Universe, який завжди виявляється прав, повідав про те, що всі виробники мобільних пристроїв зараз готуються до того, щоб почати встановлювати в свої смартфони топового рівня новітні OLED-екрани з частотою оновлення 90 Гц, тоді як в даний час використовуються матриці з такою на 60 Гц. За рахунок цього картинка виявиться набагато більш чіткої в будь-яких різких сценах, плавність всіх анімацій сильно зросте, а переглядати мультимедійний контент виявиться набагато приємніше. Простіше кажучи, новітні матриці будуть оновлювати інформацію на 50% швидше, ніж ті, які використовуються зараз.

Процес переходу на новітні екрани почнеться вже в 2020 році, а першими телефонами з такою особливістю повинні будуть стати флагмани Samsung Galaxy S11, Xiaomi Mi 10 і OnePlus 8. Потім, поступово, такий нововведення запровадять і в мобільні пристрої інших компаній. Єдиним телефоном на ринку, який зараз має дисплей з частотою 90 Гц, є OnePlus 7 Pro, випущений ще в кінці першої половини 2019 року. Як показали відгуки користувачів, подібна особливість насправді сильно покращує загальне сприйняття всього мобільного пристрою, тому незабаром таку тенденцію підтримають і інші бренди.

Першими смартфонами, які повинні отримати екран, здатний оновлювати інформацію зі швидкістю в 90 Гц, виявляться Samsung Galaxy S11, Xiaomi Mi 10 і OnePlus 8. Їх анонсують в першій половині 2020 року, тобто вже через півроку. З плином часу подібна особливість з’явиться і в бюджетних моделях, а вже через кілька років телефони з дисплеєм на 60 Гц випускатися так і зовсім перестануть, стверджує інсайдер. Всі користувачі, які спробували екрани нового покоління, не хочуть повертатися назад, бо, за їхніми словами, потім різниця відразу ж впадає в очі, так як колишня плавність пропадає.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple представить бюджетну TV приставку у 2025 році

    Портал MacRumors повідомляє, що нова ТВ-приставка Apple TV, реліз якої заплановано на 2025 рік, коштуватиме…

    25.12.2024

    Нова модель Nubia Focus 2 представлена на живих фото

    Ще до свого анонсу новий "бюджетник" бренду Nubia під назвою Focus 2 пройшов реєстрацію в…

    25.12.2024

    Black Shark представила інноваційний смарт-годинник з секретною камерою

    Black Shark анонсувала смарт-годинник Watch X Pro з підтримкою SIM-карти і прихованою камерою. Що ще…

    25.12.2024

    Google Chrome незабаром отримає оновлення зі штучним інтелектом

    Згідно зі звітом інсайдера з ніком Leopeva64, компанія Google готує велике оновлення для свого браузера.…

    25.12.2024

    Чому Apple не планує запускати власну пошукову систему

    Старший віце-президент Apple із сервісів, Едді Кью, пояснив, чому компанія не збирається розробляти власну пошукову…

    25.12.2024

    Чому Motorola може зіткнутися з забороною на продаж в США

    Motorola колись була гордістю США, адже саме ця компанія випустила перший мобільний телефон, але тепер…

    25.12.2024