Categories: Смартфони

Vivo iQOO Pro – найдешевший смартфон на Snapdragon 855 Plus

Share
Час читання: 2 хв.

Вчора компанія Vivo представила флагманський смартфон iQOO Pro, а разом з ним анонсувала і версію з підтримкою 5G. Відмінностей між моделями виявилося два. Це, власне, сама підтримка 5G і більше пам’яті у спеціального видання.

Vivo iQOO Pro отримав 6.41-дюймовий OLED екран з роздільною здатністю FHD +, каплевидним вирізом і вбудованим сканером відбитків пальців вдвічі збільшеної площі. Швидкість розпізнавання відбитку виросла на 50% в порівнянні з дактилоскопії в Vivo iQOO.

Серцем новинки став чіп Snapdragon 855 Plus. Оперативної пам’яті передбачено 8/12 ГБ, а постійної – 128 ГБ незалежно від модифікації. Версія з підтримкою 5G також отримала конфігурацію з 256 ГБ вбудованої пам’яті і 8 Гб оперативної пам’яті. Ємність акумулятора склала 4500 мАг. Заявлена ​​підтримка швидкої провідний зарядки. Щоб зарядити АКБ на 100% буде потрібно 50 хвилин.

У конфігурацію новинок увійшли адаптери Wi-Fi, Bluetooth 5.0, NFC і GPS. На правому торці є два сенсорних тригера, одночасне натискання на які запускає ігровий режим версії v2.0. На лівій грані встановлена ​​кнопка для виклику фірмового голосового асистента Jovi Assistant. Також можна виділити сертифікацію Sony Hi-Res і наявність стереодинаміків. З коробки смартфони будуть працювати на ОС Android Pie з оболонкою Monster UI.

Основна камера отримала три модуля з роздільною здатністю 13 Мп, 2 Мп і 48 Мп, а фронталка побудована на базі 12-мегапіксельного сенсора. Підтримуються всі основні режими зйомки і алгоритми штучного інтелекту.

4G-версія в модифікаціях 8/128 ГБ і 12/128 ГБ оцінена в 455 і 500 доларів відповідно. Старт продажів запланований на 29 серпня. Варіант з підтримкою 5G варто 535/580 доларів в конфігураціях 8/128 ГБ і 12/128 ГБ відповідно. А модель з 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ ПЗУ оцінена в 565 доларів. Продажі стартують 2 вересня.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Vivoукр
  • Останні записи

    WhatsApp отримає нову функцію: сканування документів прямо в додатку

    Користувачі месенджера WhatsApp (належить корпорації Meta, визнаної в РФ екстремістською) на пристроях з операційною системою…

    24.12.2024

    Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 прокоментували можливість випуску на PlayStation 5

    Українська студія GSC Game World заявила, що в даний час не працює над версією STALKER…

    24.12.2024

    Apple зіштовхнулася з труднощами при створенні iPhone з безрамковим екраном

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном зіткнулися з серйозними технічними труднощами. За…

    24.12.2024

    Небезпека в Telegram: як не потрапити на нову шахрайську схему

    Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…

    24.12.2024

    AI-пошук легко обманути прихованим текстом – нове дослідження

    Дослідження показало, що пошукові системи, які використовують штучний інтелект, можуть надавати ненадійну інформацію, якщо веб-сайти…

    24.12.2024

    Фішингові атаки на смартфони: експерти дали рекомендації щодо захисту

    Шахраї постійно вигадують нові способи обману, і це дратує. Вони тільки й чекають, щоб ми…

    24.12.2024