Categories: Смартфони

Xiaomi Redmi K20 і Redmi K20 Pro отримають вражаючу секретну особливість

Share

Як відомо, матриці всіх сучасних смартфонів здатні оновлюватися з частотою 60 Гц, чого цілком достатньо для будь-якого контенту, починаючи з ігор і закінчуючи фільмами. Проте, якщо дисплей підтримує більш високу частоту, користувачі отримують підвищену плавність у всьому, тобто чим така вища, тим приємніше виявиться використовувати мобільний пристрій. Власники Redmi K20 і Redmi K20 Pro повідомляють, що OLED-матриця, яка встановлена ​​в ці смартфони, здатна розганятися зі стандартних 60 Гц до кастомних 75 Гц, і це безпечне значення.

За рахунок цього весь інтерфейс стає більш плавним, анімації красивішими, а загальна чуйність всього інтерфейсу дуже відчутно зростає. Для того, щоб підвищити частоту до 75 Гц, тобто на 15 Гц в порівнянні зі стандартною, необхідно отримати на мобільному пристрої root-права, а потім, після цього, за допомогою спеціального додаткового ПЗ збільшити даний показник. Все це необхідно робити на свій страх і ризик, тому що подібні дії не покриваються гарантією з боку виробника, а вона у випадку з даними смартфонами може перевищувати значення в один рік.

Незабаром китайські розробники збираються опублікувати в мережі детальну інформацію про те, як використовувати приголомшливу секретну особливість в Redmi K20 і Redmi K20 Pro, про яку компанія-виробник нічого не повідомила. Слід враховувати, що чим вище частота оновлення зображення на дисплеї, тим більше ресурсів він буде споживати, а отже скоротиться автономність. Саме тому краще всього використовувати частоту вище 60 Гц лише тоді, коли в ній є необхідність, а не на постійній основі. Не виключено, що незабаром Xiaomi сама буде пропонувати користувачам можливість на якийсь період часу підвищити частоту оновлення інформації.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Компанія Huawei зіткнулася з новими обмеженнями США

    Міністерство торгівлі США оголосило про подальше посилення експортних обмежень для китайського технологічного гіганта Huawei. Цей…

    14.05.2024

    Навіщо виробники клеять захисні плівки на скло смартфонів

    Виробники зазвичай не обмежуються захисним склом, що прикриває екран смартфона, і клеять на них ще…

    14.05.2024

    Названо головну причину терміново оновити iPhone до iOS 17.5

    Вчора відбувся реліз iOS 17.5 для користувачів сумісних моделей iPhone. Це одне з останніх оновлень…

    14.05.2024

    Apple розкрила таємницю, чому компанія не випускає MacBook із сенсорним екраном

    Нещодавно вийшли перші огляди iPad Pro і в них приділяється багато уваги новим дисплеям OLED,…

    14.05.2024

    Чи є в iPad Air (2024) дисплей із частотою 120 Гц

    На заході Let Loose компанія Apple анонсувала дві нові моделі iPad Air, одна з яких…

    14.05.2024

    Google урізала флагманський чіп Tensor G3 у недорогому Pixel 8a

    Новий смартфон Google Pixel 8a, хоч і базується на тій же платформі Tensor G3, що…

    14.05.2024