Categories: Смартфони

Xiaomi Redmi K20 і Redmi K20 Pro отримають вражаючу секретну особливість

Share
Час читання: 2 хв.

Як відомо, матриці всіх сучасних смартфонів здатні оновлюватися з частотою 60 Гц, чого цілком достатньо для будь-якого контенту, починаючи з ігор і закінчуючи фільмами. Проте, якщо дисплей підтримує більш високу частоту, користувачі отримують підвищену плавність у всьому, тобто чим така вища, тим приємніше виявиться використовувати мобільний пристрій. Власники Redmi K20 і Redmi K20 Pro повідомляють, що OLED-матриця, яка встановлена ​​в ці смартфони, здатна розганятися зі стандартних 60 Гц до кастомних 75 Гц, і це безпечне значення.

За рахунок цього весь інтерфейс стає більш плавним, анімації красивішими, а загальна чуйність всього інтерфейсу дуже відчутно зростає. Для того, щоб підвищити частоту до 75 Гц, тобто на 15 Гц в порівнянні зі стандартною, необхідно отримати на мобільному пристрої root-права, а потім, після цього, за допомогою спеціального додаткового ПЗ збільшити даний показник. Все це необхідно робити на свій страх і ризик, тому що подібні дії не покриваються гарантією з боку виробника, а вона у випадку з даними смартфонами може перевищувати значення в один рік.

Незабаром китайські розробники збираються опублікувати в мережі детальну інформацію про те, як використовувати приголомшливу секретну особливість в Redmi K20 і Redmi K20 Pro, про яку компанія-виробник нічого не повідомила. Слід враховувати, що чим вище частота оновлення зображення на дисплеї, тим більше ресурсів він буде споживати, а отже скоротиться автономність. Саме тому краще всього використовувати частоту вище 60 Гц лише тоді, коли в ній є необхідність, а не на постійній основі. Не виключено, що незабаром Xiaomi сама буде пропонувати користувачам можливість на якийсь період часу підвищити частоту оновлення інформації.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    OnePlus розкрила всі особливості смартфона Ace 5 Pro

    Компанія OnePlus випустила серію офіційних тизерів, присвячених серії смартфонів Ace 5. Судячи з промоматеріалів, новинку…

    23.12.2024

    Apple здивує всіх: Face ID вмонтують у розумний дверний дзвінок

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple "перебуває на…

    23.12.2024

    Microsoft випустила безкоштовну версію ШІ-помічника для програмістів

    GitHub представив безкоштовну версію свого інструменту для програмування Copilot, який тепер за замовчуванням включений у…

    23.12.2024

    З 1 січня WhatsApp більше не підтримуватиме старі Android-пристрої

    З 1 січня 2025 року смартфони під управлінням Android KitKat і більш ранніх версій платформи…

    23.12.2024

    Нова ера ядерної зброї: США розпочали випуск вдосконалених В61

    У 2024 році зі спеціалізованої виробничої лінії випустили перші зразки важких авіаційних бомб B61, які…

    23.12.2024

    iPhone 17 Pro здивує камерою на 24 Мп для селфі, але без титанових акцентів

    Apple готується здивувати фанатів у 2025 році з виходом iPhone 17 Pro, який отримає кілька…

    23.12.2024