Categories: Смартфони

Xiaomi додала в MIUI 11 функцію, яка рятує життя

Share
Час читання: 2 хв.

Китайська корпорація Xiaomi в соцмережі Weibo розповіла про нову функцію, яка з’явилася в MIUI 11. Це спеціальна функція, а призначена вона для оперативного отримання інформації про ті чи інші техногенні катастрофи, що загрожують життю. Такими є землетруси, повені, виверження вулканів та інші події, здатні привести до загибелі людей. У разі, якщо власник смартфона знаходиться в області ризику, на його телефоні миттєво відобразиться величезна оповіщення на весь дисплей, яке перерве виконання будь-якого завдання, а відключити його можна буде лише через 10 секунд.

Подібним чином розробники вказують на важливість інформації, тому не помітити її виявиться просто неможливо. Нововведення з’явиться не тільки в китайській версії прошивки MIUI 11, але і в такий для глобального ринку. У зв’язку з цим подібне нововведення виявиться корисним не тільки для місцевих жителів, але ще і для мандрівників, тому що такі зможуть оперативно отримувати відомості про наближення загрозі. При цьому, по можливості, смартфон Xiaomi буде давати поради про те, де краще сховатися, показуючи маршрут до найближчого притулку.

Нова функція вже тестується в Китаї, а її офіційний повноцінний реліз трапиться з виходом прошивки MIUI 11. Нова можливість працює на базі GPS і A-GPS, однак для її роботи також потрібне підключення до інтернету. За рахунок такої зв’язки досягається високий ступінь точності, а це, в свою чергу, дозволяє максимально точно виявляти коло людей, які перебувають під загрозою. Сповіщення про техногенну катастрофу будуть показуватися відразу після того, як така інформація виявиться розкрита офіційною владою. Простіше кажучи, якщо це трапиться за 12 годин до повені, то і китайська корпорація сповістить про це за такий період часу, щоб у користувачів гаджетів Xiaomi був час на те, щоб в повній мірі підготуватися до майбутньої катастрофи.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Google Chrome працює над інструментом для блокування спливаючої реклами

    Google Chrome тестує нову функцію, яка має зробити набридливі спливаючі вікна з запитами доступу до…

    16.01.2025

    Samsung закликає користувачів Galaxy S21 встановити нове оновлення ПЗ

    Компанія Samsung випустила січневий патч безпеки для флагманських смартфонів серії Galaxy S21, що вийшли 2021…

    16.01.2025

    Новий iPhone SE 2025 отримав дизайн, схожий на моделі Apple 2009 року

    Інсайдер Соні Діксон (@SonnyDickson) опублікував у соцмережі X фотографії макетів iPhone SE четвертого покоління. Модель…

    16.01.2025

    Суперінтелект уже близько: голова OpenAI зробив сенсаційну заяву

    Сем Альтман, глава OpenAI, поділився своїми амбітними прогнозами щодо майбутнього штучного інтелекту в своєму дописі…

    16.01.2025

    ТОП-3 безкоштовних антивіруси, які варто встановити вже зараз

    У сучасному світі кіберзагроз мати антивірус — це вже не розкіш, а необхідність для кожного…

    16.01.2025

    Інсайдер показав, як виглядають Galaxy S25, S25+ і S25 Ultra поруч із тонким S25 Slim

    Samsung Galaxy S25 Slim буде найтоншим смартфоном у серії Galaxy S25. Раніше ця інформація вже…

    16.01.2025