Nubia Z20 5G – унікальний смартфон із двома екранами і потрійною селфі-камерою

187

З’явилися офіційні зображення нового смартфона Nubia Z20 5G, який повинен бути представлений в кінці наступного тижня.

Всупереч раніше опублікованій інформації, основна камера смартфона буде включати не три, а два датчика зображення, роздільна здатність яких має скласти 48 і 16 Мп. Рекламна напис свідчить, що це перший смартфон з двома екранами, який підтримує роботу в мережах п’ятого покоління.

А ось фронтальна камера, яка буде висувною, буде потрійною. Зрозуміло, що багато виробників смартфонів женуться за звання лідера в тій чи іншій області, але навіщо селфі-камері відразу три датчика зображення… відповідь на це питання, сподіваємося, буде озвучений на заході, присвяченому анонсу смартфона.

Крім того, в базі даних TENAA також з’явилися зображення Nubia Z20, на яких видно інший дизайн задньої панелі і потрійна основна камера. Поки що незрозуміло, чи дійсно Nubia Z20 і Nubia Z20 5G будуть настільки сильно відрізнятися один від одного.

Що стосується екранів, то їх дійсно два, причому основний практично повністю позбавлений рамок по всьому периметру. Другий дисплей просвічується крізь покриття задньої панелі і є повністю невидимим у вимкненому стані. Дактилоскопічний датчик знаходиться на бічній панелі.

Офіційний анонс Nubia Z20 5G очікується на прес-конференції, яка відбудеться 8 серпня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я