Categories: Смартфони

Harmony OS – нова операційна система для смартфонів, «вбивця» Android

Share

В мережі з’явилася інформація про те, що на території Європи компанія Huawei успішно оформила на себе права на товарний знак Harmony OS, описуючи її як бренд, який буде використовуватися для просування програмного забезпечення. На практиці це означає, що мова йде про «вбивцю» Android. Раніше дана платформа називалася Oak OS, але через негативного ставлення публіки до такого найменуванню, судячи з усього, творці всієї операційної системи вирішили змінити назву на більш приємне і запам’ятовує. В основі нової платформи лежить ядро ​​Linux.

Відомо, що Harmony OS здатна запускати програми та ігри, створені для Android, проте розробники зможуть також створювати для неї окремі незалежні додатки, створені спочатку саме для нової платформи. Очікується, що презентація нової операційної системи відбудеться в рамках конференції HDC 2019 вже 9 серпня, тобто менш ніж через один місяць. Якщо вірити чуткам, то дана платформа виявиться сумісна не тільки зі смартфонами, але ще і з іншими електронними пристроями, а саме – з комп’ютерами, ноутбуками, планшетами та іншими гаджетами, яких на ринку зараз вкрай багато.

Першим мобільним пристроєм на базі виявиться флагман Huawei Mate 30, який прямо «з коробки» буде працювати на базі цієї ОС. Його презентація повинна відбутися вже у вересні-жовтні нинішнього року. З цього самого моменту з кожним днем ​​на ринок буде виходити все більше моделей телефонів китайської корпорації, що працюють на базі власної фірмової операційної системи, яка не має прямого відношення до Android від Google. Створення такої ведеться з 2012 року, а на міжнародному ринку вона, судячи з усього, буде відома під найменуванням Harmony OS.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Чому шахраї телефонують на WhatsApp і Telegram

    Небажані дзвінки від шахраїв отримали новий різновид — тепер зловмисники дзвонять не лише за номером,…

    14.05.2024

    ChatGPT з’явиться на Mac як десктопний додаток

    Сьогодні на презентації весняного оновлення OpenAI компанія оголосила, що ChatGPT скоро стане доступнішим завдяки випуску…

    13.05.2024

    ПриватБанк здивував клієнтів: у банку спростили обмін валют

    Державна фінустанова "ПриватБанк" полегшила процедуру обміну валют для бізнес-клієнтів. Для цього запустили валютну торговельну платформу.…

    13.05.2024

    Чому на флешці не варто довго зберігати важливі файли

    Багато людей роками зберігають файли на USB-флеш-накопичувачах. На перший погляд, цей підхід є абсолютно правильним.…

    13.05.2024

    Sony Xperia 1 VI отримає більший оптичний зум, ніж Samsung Galaxy S24 Ultra

    Поточний флагманський смартфон Sony Xperia 1 V, має телефотокамеру з оптичним зумом від 3,5-кратного до…

    13.05.2024

    Представлений vivo X100 Ultra – флагман з найкращими на ринку камерами

    Компанія vivo провела у Китаї презентацію нової лінійки смартфонів, до якої увійшли моделі X100s, X100s…

    13.05.2024