У 2019 році в мобільній індустрії з’явилися складні смартфони і 5G-пристрої з більш просунутою камерою. Наприклад, Samsung Galaxy S10 5G вміє записувати відео з ефектом боке. Утім, серед звичайних смартфонів також чимало оригінальних рішень. Ми для Вас найцікавіші моделі.
Samsung Galaxy A80
Смартфон з висувною поворотною камерою. Ідея: найкращі фронталки поступаються навіть посереднім основним камерам, з якими краще стабілізується відео і точніше визначається глибина різкості для створення ефекту боке.
Samsung підносить смартфон як молодіжну модель. Для людей, які активно ведуть соцмережі, коли важливо, щоб фотографії були якісними. Комплексно оцінити можливості камери не можна, смартфон надійшов у продаж тільки на початку липня, і у обзорщиков не було часу протестувати його.
ASUS ZenFone 6
Аналогічне рішення реалізовано в цьому смартфоні. На відміну від Galaxy A80, тут камера відкидна – частина корпусу не висувається, піднімається виключно блок із сенсорами.
Крім цього, смартфон цікавий акумулятором з ємністю 5000 мАг. З ним корпус нетипово товстий, на противагу смартфон працює без підзарядки два дні. У іншому смартфон звичайний: IPS-екран, подвійна камера без оптичного зуму і зовнішній сканер відбитка пальця.
LG G8 ThinQ
Смартфон представили на MWC 2019. Він цікавий способами розблокування і навігації долонею. Тут є аутентифікація по обличчю, відбитку пальця і руці – Hand ID. Щоб скористатися нею, треба підняти долоню до рівня «чубчика», де розташований сканер. Аналогічним чином працює навігація: рухами піднятої руки можна регулювати гучність, перемикати музику та інше.
Технологія, безумовно, не претендує на популярність. Еволюція в мобільній індустрії спрямована на спрощення користування, а навігація і розблокування долонею ускладнює. Навіщо управляти смартфоном на відстані, якщо можна торкнутися екрана? У іншому смартфон виглядає відстало на тлі інших флагманів. Зовнішній сканер відбитка пальця, «чубчик» замість «краплі» або «точки»- від цього відмовилися виробники в 2019 році, LG ж додала в найдорожчу модель.
ZTE Nubia Alpha
Виробники смарт-годинників мріють, щоб їх пристрої були незалежні від смартфонів. ZTE втілила їх мрію в реальність. На MWC 2019 компанія представила гібрид смартфона і розумного годинника – Nubia Alpha. Діагональ дисплея – 4 дюйми, він повторює вигин ремінця навколо зап’ястя.
Утім, за характеристиками його повноцінним смартфоном не назвати. 1 Гб оперативної пам’яті, 8 Гб вбудованої, акумулятор на 500 мАг, фізична сім-картка не підтримується, виключно віртуальна eSIM. Гібридом смартфона і годинника він вважається за рахунок екрану, а інтернет-магазини вносять його в розділ переносної електроніки, а не мобільних пристроїв.
Palm Phone
Телефон був випущений в 2018 році, в 2019-му він почав працювати самостійно, а не в якості компаньйона основного смартфона. Зовні це також мікс смартфона і розумного годинника: мобільний пристрій нагадує дизайн, а переносний – інтерфейс. Телефон працює на операційній системі Android, інтерфейс схожий на Watch OS: наприклад, іконки розкидані в тому ж стилі.
Смартфон зручний за рахунок компактності. Виробник позиціонує його альтернативою основного смартфону, коли великий апарат незручний. Наприклад, під час тренувань його набагато легше закріпити на спеціальну пов’язку на руку.
Діагональ екрану Palm – всього 3,3 дюйма, для порівняння – у найпершого iPhone був 3,5 дюйма. Корпус захищений від води і пилу за стандартом IP68, ємність акумулятора – 800 мАг, пам’ять – 3 + 32 Гб, процесор – Snapdragon 435.
Американська корпорація Textron Systems анонсувала випуск багатоцільових автономних надводних суден Tsunami, створених на замовлення Міністерства…
Фахівці ресурсу Android Authority в Android 16 версії DP2 виявили підказки, що вказують на нову…
Google Chrome тестує нову функцію, яка має зробити набридливі спливаючі вікна з запитами доступу до…
Компанія Samsung випустила січневий патч безпеки для флагманських смартфонів серії Galaxy S21, що вийшли 2021…
Інсайдер Соні Діксон (@SonnyDickson) опублікував у соцмережі X фотографії макетів iPhone SE четвертого покоління. Модель…
Сем Альтман, глава OpenAI, поділився своїми амбітними прогнозами щодо майбутнього штучного інтелекту в своєму дописі…