Categories: Смартфони

Xiaomi показала одну із кращих функцій в MIUI 11

Share
Час читання: 2 хв.

Основну увагу в MIUI 11 було вирішено приділити дизайну, швидкості роботи і безпеки, причому до останнього питання підійшли особливо відповідально. Справа в тому, що Xiaomi вирішила відмовитися від надання сторонньому ПО доступу до певних розділів Android, тому що дуже часто подібні можливості використовуються для того, щоб зламати мобільний пристрій, вкравши з нього особисті дані. Саме тому розробники вирішили створити свій власний менеджер паролів, який інтегрований в усі додатки, причому як в стандартні, так і в сторонні. Домогтися цього вдалося за рахунок її реалізації на системному рівні.

Користувачі в цьому менеджері паролів в прошивці MIUI 11 зможуть не тільки зберігати свої акаунти, банківські картки та інші відомості, але ще і вирішувати, які програми зможуть працювати з такою можливістю, а які – ні. Власникам смартфонів Xiaomi, Redmi, Poco і інших брендів нададуть доступ до великого меню налаштувань, що дозволяє повністю уникнути можливої ​​компрометації особистих даних будь-якими третіми особами. При цьому, судячи з усього, менеджер паролів можна буде прив’язуватися до хмарного сервісу Mi Cloud, щоб відомості в зашифрованому вигляді передавалися на всі пристрої користувача.

За рахунок цього власникам відразу кілька смартфонів і планшетів китайської корпорації не доведеться кожного разу вручну додавати інформацію в менеджер паролів – потрібно ввести тільки спеціальний PIN-код, щоб зняти блокування з зашифрованого файлу, які довантажилися з Mi Cloud при підключенні до інтернету. Крім того, користувачі мобільних пристроїв Xiaomi зможуть без будь-яких складнощів використовувати функцію автоматичного заповнення тексту в різних додатках, що дозволить не вводити логін і пароль, або ж дані від банківської карти, кожен раз вручну.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024