Скріншоти демонструють інтерфейс операційної системи Huawei Hongmeng

0

Міжнародна ситуація підштовхує компанію Huawei до випуску власної операційної системи. Чутки про це ходили і в минулі роки, але зараз, після відключення від Android, роботи в цьому напрямку явно інтенсифікувалися — Huawei навіть зареєструвала торгові марки Hongmeng OS і ARK OS. Незрозуміло, під якою назвою в результаті вийде операційна система, але в Мережі вже з’явилися її скріншоти.

Читайте також  Sony випустила Android 10 для популярних смартфонів

Тих, хто хотів побачити щось екстраординарне і зовсім несхоже на Android, спіткає розчарування — все в дусі мобільної ОС Google, приправлений фірмовим інтерфейсом EMUI. І в цьому криється грамотний маркетинговий хід: в Huawei хочуть забезпечити спадкоємність інтерфейсів, щоб користувач, простіше кажучи, навіть не здогадувався, що він користується смартфоном не з Android, а з Hongmeng OS (або ARK OS).

Що ж стосується написи «Android Green Alliance» в описі одного з додатків, то це назва об’єднання китайських гігантів, Huawei, Alibaba, Baidu, Tencent і Netease, в рамках якого ведеться робота над екосистемою додатків Android. По суті, альянс виступає за більш стандартизовану розробку додатків Android, так що на домашньому ринку у ОС Huawei не повинно бути проблем з установкою і використанням програм. Втім, приклад китайських варіантів смартфонів Xiaomi без Google Play тут більш ніж показовий.

Випуск Hongmeng OS очікується восени поточного року.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут