Вчора відбулася офіційна прем’єра смартфонів Honor 20 і Honor 20 Pro. Ці моделі чекали багато, і тепер на апарати можна дивитися через призму самих що ні на є офіційних даних.
А почнемо з камер, як головної особливості моделей. І перший сюрприз: обидва оснащені чотирьохмодульними камерами, хоча раніше йшлося про те, що в Honor 20 камера буде потрійною, а з чотирма датчиками — тільки в Honor 20 Pro.
Отже, в основній камері Honor 20 соло модуль з датчиком Sony IMX586 роздільною здатністю 48 Мп з об’єктивом c діафрагмою F/1,8. У верхньому модулі застосований датчик роздільною здатністю 16 Мп, з’єднаний з ширококутним об’єктивом (кут огляду — 117°) з діафрагмою F/2,2. Два інших модуля однакові за своїми характеристиками: в кожному застосований датчик роздільною здатністю 2 Мп і об’єктив з діафрагмою F/1,75. Різниця тільки в тому, що один датчик використовується для макрозйомки (дистанція фокусування — всього 4 см), а інший виконує роль аналізатора глибини сцени.
Камера Honor 20 Pro також наділена 16-мегапіксельним датчиком з ширококутним об’єктивом і 2-мегапіксельним аналізатором глибини сцени — в цьому жодних відмінностей від молодшого брата. Але в основному модулі з датчиком роздільною здатністю 48 Мп застосовується вже більше світлосильний об’єктив з діафрагмою F/1,4, а четвертий модуль і зовсім інший — з 8-мегапіксельним датчиком і телеоб’єктивом з діафрагмою F/2,4, що забезпечує трикратний оптичний зум. І 48 -, і 8-мегапіксельний модулі Honor 20 Pro забезпечені системою чотиривісної оптичної стабілізації, є в цій моделі і лазерний помічник автофокусу. Не дивно, що при такому наборі компонентів Honor 20 Pro набрав 111 балів у рейтингу DxOMark, де розділив третю позицію з OnePlus 7 Pro.
А ось кілька фото, які фахівці DxOMark зробили на камеру Honor 20 Pro.
По частині виконання фронтальної панелі різниці ніякої: смартфони отримали врізану камеру діаметром всього 4,5 мм і дисплеї діагоналлю 6,26 дюйма, що займають 91,7% площі фронтальної панелі. У компанії вказують, що незважаючи на досить великий екран, смартфонами легко управляти однією рукою. До речі, у фронтальній камері застосовується датчик зображення роздільною здатністю 32 Мп і об’єктив з діафрагмою F/2,0.
Сканер відбитків пальців розміщений не на тильній панелі і не в екрані, а на бічній грані. Обіцяна швидке розблокування всього за 0,5 с.
Тильна панель смартфонів виконана за “динамічною голографічною” технологією. Це означає лише те, що «задник» складається з трьох шарів: верхній — скло, середній — кольоровий, а нижній покликаний надати об’єм малюнку тильній панелі. Всього колірних варіантів у смартфонів чотири: чорний, синій, блакитний і фіолетовий.
Honor 20 і Honor 20 Pro очікувано побудовані на SoC Kirin 980, максимальні обсяги оперативної пам’яті LPDDR4X і флеш-пам’яті UFS 2.1 — 8 ГБ і 256 ГБ відповідно. Ємність акумуляторної батареї старшої моделі — 4000 мА•год, наймолодшій — 3750 мА•год. В обох випадках підтримується швидка зарядка потужністю 22,5 Вт, з її допомогою на поповнення ємності акумулятора від 0 до 55% йде півгодини.
Також в переліках характеристик обох моделей модеми LTE, дводіапазонні адаптери Wi-Fi, адаптери Bluetooth 5.0, фірмові технології GPU Turbo 3.0 Virtual 9.1 Surround sound. Габарити і маса Honor 20 — 154,25 x 73,97 x 7,87 мм і 174 грама, Honor 20 Pro — 154,6 x 73,97 x 8,44 мм і 182 грами. В якості програмної оболонки використовується Magic UI 2.1, «сумісна з Android 9».
Вартість Honor 20 стартує в Європі з позначки 500 євро (14 700 грн.), Honor 20 Pro — від 600 євро (17 700 грн.).
Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…
Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…
Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…
Нещодавно вчені зробили вражаюче відкриття: штучний інтелект уже зараз може створити копію особистості людини всього…