Categories: Смартфони

В Android з’явиться набагато більше реклами

Share
Час читання: < 1 хв.

Google – це не тільки пошуковик і розробник найбільш затребуваною в світі операційної системи, але і популярний розповсюджувач реклами. Компанія розміщує оголошення на різних майданчиках, причому робить це настільки акуратно, що багато хто навіть не розуміють, що те, що вони бачать, – проплачена реклама. Така філігранність можлива тільки завдяки глибокому розумінню переваг користувачів, які Google збирає за допомогою всіх своїх сервісів. Так чому б не почати розширюватися?

Згідно з даними офіційного блогу Google, компанія готується збільшити кількість реклами, яку будуть бачити користувачі Android. Оголошення будуть вбудовані не в інтерфейс операційної системи, а в фірмові програми та сервіси пошукового гіганта. Найбільше змін зазнає пошуковик, для якого Google запланувала «галерейний» формат реклами. Він передбачає відображення каруселі клікабельних зображень товарів замість єдиного банера.

Як Google заробляє на вас

Таким чином Google розраховує зробити рекламу більш інтерактивною і тим самим підвищити її ефективність. Якщо користувачі будуть бачити більше товарів замість неоновлюваного банера з можливістю клікнути на кожен з них і тут же потрапити на сайт і оформити замовлення, це призведе до 25-відсоткового збільшення конверсії, прогнозує Прабхакар Рагхаван, керівник рекламного відділу Google.

Збільшення обсягів реклами, яка буде демонструватися на майданчиках Google, – досить суперечливе явище. З одного боку, ніхто не любить рекламу. Але, з іншого, якщо від неї все одно нікуди не дітися, буде краще, якщо вона буде максимально відповідати нашим інтересам. У той же час потрібно розуміти, що підвищення релевантності зажадає від Google збільшення обсягів інформації, що збирається про нас інформації, яка буде використовуватися для формування нашого портрета з усіма нашими звичками і інтересами. Добре це чи ні – вирішувати вам.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024